Zámok Topoľčianky je stvorený pre svadbu v duchu Royal wedding. Jedinečné nádvorie s fontánou a priestory dýchajúce históriou bývalých šľachtických majiteľov zámku sú priam ušité pre Vaše spoločné „Áno“. Svadba na zámku je rozprávková s neopakovateľnou atmosférou, preto ju treba zažiť na vlastnej koži. Máme tradíciu v organizovaní svadobných hostín pre domácich aj zahraničných klientov. V nádherných priestoroch nájdete všetko pre Vašu svadbu snov.

Veľkolepá Kupolová sála alebo zámocká Kaplnka, Vášmu sobášu už nič nebráni. Honosná Svadobná sála alebo priestranná Spoločenská sála sú ideálnym miestom, kde si môžete vychutnať naše vynikajúce svadobné menu, miestne víno a zabávať sa do skorých ranných hodín. Pre menšie svadby v kruhu Vašich najbližších Vám ponúkame komornejší Turecký salónik.

Podeľte sa s nami o Vaše predstavy a my sa postaráme o všetko potrebné. Naše dlhoročné skúsenosti v organizovaní svadieb sú zárukou, že na Váš svadobný deň u nás budete mať nádherné spomienky Vy aj Vaši hostia. Počas vopred dohodnutej osobnej obhliadky Vám radi ukážeme jednotlive priestory a následne Vám pripravíme svadobnú ponuku na mieru.Svadobný balík cennik Romantická svadba
na zámku
cennik
 
Svadba v kráľovskú
stredu
cennik
 


 
 
 
 
x
Táto stránka nepoužíva cookies. Rozumiem